20 سال سابقه

با نزدیک به 20 سال سابقه

شرکت مدرن هیدرولیک داری بیش از 17 سال سابقه در زمینه تعمیر نگهداری ، سرویس و اورحال حرفه ای انواع دستگاه های هیدرولیک معدنی ، راهسازی ، کشتیرانی و خدمات مرتبط با آن می باشد. این شرکت نه تنها کار تعمیرات انواع سیستم های هیدرولیک را برای مشتریان خود ارائه می دهد بلکه با تعدادی از مهندسین متخصص نیز کار واردات،تامین قطعات یدکی، خرید و فروش و پشتیبانی کلیه ماشین آلات معدنی را نیز به عهده دارد.

هدف شرکت مدرن هیدرولیک

 رساندن عملکرد به بالاترین نقطه بهینه آن وکاهش مدت زمان توقف ماشین آلات است لذا خدمات خود را در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته به مشتریان خود ارائه می نماید.

 

 

افتخار همکاری با شرکت های بزرگ

...

 

تعمیرات تخصیصی

بویژه این شرکت مفتخر به انجام تعمیرات تخصصی کلیه برند دستگاه ها و دریل های حفاری از جمله دریل های خانواده اینگر سورلند ( DM30 - DM45 - DM50 - DML - DMM2 - DMH و ... ) و دریل های Tomrock ، TEREX ، Re Dereir و ... می باشد.

 

 

درباره ما

این شرکت با تمرکز بر ارائه خدمات مشاوره ای در امر خرید و فروش و راه اندازی دستگاه های دریل حفاری ، عیب یابی، نصب و راه اندازی سیستم های هیدرولیک و تامین کلیه قطعات مصرفی اعم از زیر بندی، گیربکس ، PTU و کلیه قطعات کمپرستور های هوا با ارائه خدمات سریع و مطمئن پس از فروش به خریداران، مشاوره تلفنی و پاسخ گویی به مشتریان ، بهینه سازی و بروز کردن سیستم های قدیمی، گام های ارزشمندی در جهت موفقیتهای آتی وخدمت به بازار صنعتی برداشته است.

تیم حرفه ای

 حسین عاشوری

حسین عاشوری

مدیر پشتیبانی

5

Years of Experience2

Projects Done2

 مهدی عاشوری

مهدی عاشوری

مدیر بخش تعمیرات

4

Years of Experience2

Projects Done2

 مجید عاشوری

مجید عاشوری

مدیر بخش رنگ

4

Years of Experience2

Projects Done2